Popis lokality

Investování do nemovitostí v zahraničí se stává stále atraktivnější volbou pro mnoho lidí. S růstem globalizace a dostupností informací se otevírají nové příležitosti pro ty, kteří hledají diverzifikaci svých investic. Zde je několik důvodů, proč je kupování nemovitostí v zahraničí zajímavé a výhodné: 

Rozmanitost trhů: Investování v zahraničí umožňuje přístup k různorodým trhům a geografickým oblastem. To umožňuje diverzifikovat riziko a maximalizovat potenciální návratnost investice.

Růstový potenciál: Některé zahraniční trhy nabízejí atraktivní růstový potenciál, zejména v rozvíjejících se ekonomikách. Investice do těchto trhů mohou poskytnout vysokou míru návratnosti investice v dlouhodobém horizontu.

Diverzifikace měnového rizika: Investování v zahraničí umožňuje diverzifikovat měnové riziko. Držení aktiv v různých měnách může chránit portfólio před negativními vlivy měnových výkyvů.

Osobní užitek: Kupování nemovitostí v zahraničí může poskytnout nejen finanční výhody, ale také osobní užitek. Možnost vlastnit nemovitost v oblíbeném destinaci může sloužit jako druhý domov pro dovolené nebo jako zdroj dodatečného příjmu z pronájmu.

Společnost Protsenko&Co. se pyšní širokou nabídkou nemovitostí ve vybraných destinacích po celé Evropě. Aktuálně nabízíme exkluzivní nemovitosti ve Španělsku, Itálii, Portugalsku, Švýcarsku a dalších atraktivních lokalitách. Snažíme se vyhovět potřebám našich klientů a poskytovat jim výjimečné možnosti pro investice, rekreační účely nebo jako druhý domov. S důrazem na kvalitu a profesionální přístup se snažíme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Nabídka nemovitostí v této lokalitě

ID objektu Lokalita Dispozice Plocha Balkon / terasa / zahrada Podlaží Parkování Sklep K nastěhování Cena
ID projektu SP.1 Lokalita Dispozice4+kk Plocha125m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží4 ParkováníNe SklepNe K nastěhováníneuvedeno Cena18 960 000 Kč

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Alexandr Protsenko

Alexandr Protsenko

ap@protsenko.cz +420 777 310 209 IČ: 07243383

Kontaktní formulář

email: