Popis lokality

Španělsko je známé nejen svým teplým středomořským podnebím, ale také jako atraktivní destinace pro investice do nemovitostí. Jednou z nejprestižnějších oblastí pro nákup nemovitostí je Costa del Sol, která spojuje nádherné pláže s bohatým kulturním dědictvím a investičními příležitostmi.

Costa del Sol nabízí více než 300 slunečných dnů v roce a příjemné středomořské podnebí. Tato kombinace činí tuto oblast nejen ideální pro dovolenou, ale také pro investice do rekreačních nemovitostí. Atraktivní pláže a malebná pobřežní města přitahují turisty, což vytváří potenciál pro pronájem nemovitostí.

Costa del Sol má dynamický trh s nemovitostmi, kde jsou ceny stále konkurenceschopné ve srovnání s některými jinými evropskými destinacemi. Růst turismu, zejména v posledních letech, vytváří poptávku po krátkodobém a dlouhodobém pronájmu. To poskytuje investorům možnost dosáhnout atraktivních výnosů z pronájmů.

Pro ty, kteří hledají diverzifikaci svého investičního portfolia, je Costa del Sol skvělou volbou. Investice do nemovitostí v této oblasti nabízí stabilitu a možnost růstu hodnoty nemovitostí v průběhu času.

Costa del Sol je dobře vybavena moderní infrastrukturou, včetně letišť, dálnic, golfových hřišť a luxusních zařízení. Tato kvalitní infrastruktura přispívá k atraktivitě regionu pro turisty a zvyšuje hodnotu nemovitostí.

Španělsko má v posledních letech provedeny reformy v oblasti práva nemovitostí, což zvyšuje transparentnost a poskytuje zahraničním investičním subjektům větší právní jistotu. Toto je důležité pro ty, kteří uvažují o koupi nemovitosti v zahraničí.

Costa del Sol není pouze slunečným rájem pro dovolenou, ale také investičním rájem pro ty, kteří hledají atraktivní příležitosti v oblasti nemovitostí. S teplým klimatem, atraktivním prostředím a investičním potenciálem se stává tato oblast jedním z nejžádanějších míst pro nákup nemovitostí ve Španělsku.

Nabídka nemovitostí v této lokalitě

ID objektu Lokalita Dispozice Plocha Balkon / terasa / zahrada Podlaží Parkování Sklep K nastěhování Cena
ID projektu CHG.1 LokalitaRue de la Cloche Dispoziceatypický Plocha521m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží5 ParkováníNe SklepNe K nastěhováníneuvedeno Cena195 920 000 Kč
ID projektu SP.1 Lokalita Dispozice4+kk Plocha125m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží4 ParkováníNe SklepNe K nastěhováníneuvedeno Cena18 960 000 Kč

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Kontaktní formulář

fname: lname: