Proč si při prodeji nebo koupi bytu zvolit Protsenko & Co.?

Praha je hlavním městem České republiky a neodmyslitelně jedním z nejkrásnějších měst světa. Coby historická metropole byla hlavním městem Českého knížectví, Českého království a sídelním městem císařů Svaté říše římské. Unikátní historické centrum společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. 

Praha je vysoce ekonomicky vyspělým a bohatým regionem s vysokou životní úrovní, přičemž tímto vyniká nejen nad české, ale i nad evropské standardy. Podle statistik Eurostatu je devátým nejbohatším regionem v Evropě.

Před dvěma sty lety dostala Praha poprvé přívlastek “stověžatá”. Celkový počet pražských věží je ale ve skutečnosti daleko vyšší. Nejen že tyto věže jsou skvostnou přehlídkou architektonických stylů, ale když se a ně vystoupá, odměnou jsou nezapomenutelné výhledy na historická náměstí, červené střechy domů, na řeku Vltavu, její mosty a nábřeží. 

Město je centrum politiky, mezinárodních vztahů, vzdělávání a kultury. To, že je Praha lukrativní místo i pro obchodní činnost potvrzuje fakt, že zde sídlí několik významných nadnárodních společností jako např. Amazon, Microsoft, Skype, Avast atd. Na rozloze 496 km žije více než 1 200 000 obyvatel a denně ji navštíví přes 100 000 turistů. 

Je nesporným faktem, že na tuzemském trhu s realitami Praha zaujímá zcela výsadní postavení. Proto je investování do nemovitostí v Praze zajímavým způsobem nejbezpečnějšího způsobu dlouhodobého zhodnocení financí. 

Nabídka nemovitostí v této lokalitě

ID objektu Lokalita Dispozice Plocha Balkon / terasa / zahrada Podlaží Parkování Sklep K nastěhování Cena
ID projektu PR.1 LokalitaKlíčovská Dispozice4+1 Plocha90m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží4 ParkováníNe SklepNe K nastěhování09.08.2023 Cena10 200 000 Kč
ID projektu BAR.1 LokalitaHögerova Dispozice3+kk Plocha200m2 Balkon / terasa / zahrada47 m2/ 0 m2 / 34 m2 Podlaží5 ParkováníNe SklepNe K nastěhování09.08.2023 Cena16 500 000 Kč

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Anastázie Panfilová

Anastázie Panfilová

anp@protsenko.cz +420 777 788 670

Kontaktní formulář

lname: fname: phone: