Popis lokality

Město ležící na Orlicku na říčce Kněžné s 10 899 tisíc obyvatel. Rychnov nad Kněžnou je velice architektonicky a turisticky atraktivní město, kde se ve středu města nachází kulturní památky, například zámek Zvonice, Kostel Nejsvětější trojice, Vodní mlýn a Přírodní park Les Včelná ideální k rodinným procházkám a odpočinku.

Ve městě je mnoho sportovních příležitostí. Nachází se zde veškerá sportoviště pro sporty jak halové (tenis, hokej, plavání ..), tak venkovní (fotbal, volejbal, cyklistika .. ). Ani na děti se nezapomnělo a je zde několik dětských hřišť od nejmenších až po dospívající (motokáry, lanový park).

Pořádají se zde divadelní představení, výstavy setkání občanů k významným příležitostem spojených s městem, taneční večery, plesy a masopusty, pro děti akce spojené s naučnou zábavou.
Rychnov nad Kněžnou se nachází 31 km od Orlických hor, kde využijete mnoho sportů, v jakémkoli ročním období. V zimním období můžete navštívit střediska jako například Deštné v orlických horách, Ski centrum Zdobnice, Ski centrum Říčky a možno zde vyrazit i na běžky na jeden z nejnavštěvovanější vrch Šerlich a okolí, kde turisté využijí pobytu.

V okolí Rychnova nad Kněžnou se nachází několik velkých významných firem Škoda Auto Kvasiny, jeden z největších zaměstnavatelů regionu,  Hobbyt - farmaceutická firma, Řetězy Vamberk, Iveco – Karosa Vysoké Mýto v dojezdové vzdálenosti 36 km, Šmídl autodoprava - jeden z největších autodopravců regionu. Zaměstnanci těchto firem jsou Vaši budoucí nájemci, proto nemovirtostní trh města je velmi atraktivní z investičního hlediska.

Nabídka nemovitostí v této lokalitě

ID objektu Lokalita Dispozice Plocha Balkon / terasa / zahrada Podlaží Parkování Sklep K nastěhování Cena
ID projektu A.5 LokalitaJavornická Dispozice3+kk Plocha73m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží2 ParkováníNe SklepNe K nastěhováníneuvedeno Cena4 100 000 Kč

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Veronika Pácaltová

Veronika Pácaltová

vh@protsenko.cz +420 604 517 188

Kontaktní formulář

fullname: phone: email: fname: