Proč si při investování na realitním trhu zvolit Protsenko & Co.?

Karlín je nejstarší předměstí, které leží v údolí nivě Vltavy mezi Libní a Novým Městem. Základní charakteristikou Karlína je Karlínské náměstí s kostelem sv. Cyrila a Metoděje a kancelářských budov.

Mezi další významné stavby patří např. hudební divadlo Karlín, kde můžete zajít na muzikál nebo Karlínská synagoga.

Karlín se z průmyslové čtvrti změnil na módní centrum, v bývalých továrnách se nachází restaurace a vinárny, ale i Karlínská kasárna se změnila na kulturní a společenské centrum, kde najdete kavárny, galerii, kino, bary, pískoviště i ohniště pro příjemnou pohodu. 

Kolem administrativních budov vznikají půvabné rezidenční novostavby jako například Port Karolína, Rohan City, Diamanty Karlín, Rezidence Vltava atd. Dnes je Karlín nejpoptávanější pražskou čtvrtí z investičního hlediska, právě proto, že v Karlíně sídlí takové firmy jako Karlín Group, Skanska a.s, nebo SMART Office & Companies, s.r.o. Návratnost nemovitosti v Karlíně se může pohybovat od 3% až po 5% p.a.

Karlín je jednoduše místem, kde se snoubí historie a budoucnost. Možná se právě byty na prodej v Karlíně stanou vaší novou budoucností.

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Alexandr Protsenko

Alexandr Protsenko

ap@protsenko.cz +420 777 310 209 IČ: 07243383

Kontaktní formulář

lname: fname: fullname: