Popis lokality

Holešovice je čtvrť v Praze s mimořádně bohatou historií, která je z části uložena ve Veletržním paláci, který od rekonstrukce v 90. letech slouží pro sbírky moderního umění Národní galerie.
V okolí se nachází spoustu aktivit, míst a památek od Planetária přes Mořský svět až po klidnou procházku kolem řeky Vltavy. Mimo toho jsou v okolí plno restaurací a kaváren jako například La Degustation Boheme Bourgeoise, FIELD Restaurant, které jsou nositelem Michelinské hvězdy.

Mezi nejvýznamnější místa v Holešovicích patří Výstaviště Holešovice, kde se každoročně koná několik zajímavých výstav a akcí mezi které mimo jiné patří i Matějská pouť.
Kromě skvělého přístupu k městské hromadné dopravě, který se skládá jak ze stanic metra C, tak tramvají 6, 7, 12, 17, tak se v Holešovicích nachází i nádraží Holešovice, což je jedno z největších nádraží v Praze a slouží jako tepna dopravy po Čr.

Přes to, že jsou Holešovice především turistické centrum plné památek a významných budov, nachází se zde i několik parků, kde se dá v klidu odpočinout. Mezi tyto parky patří Stromovka, nebo Letenské sady, ze kterých je úchvatný pohled na zbytek Prahy.

V Holešovicích sídlí mnoho firem. Mezi největší z nich patří Alza, Kompass Czech Republic, s.r.o., Intervand.cz - stavební firma, Akontado.cz - účetní firma, což je velkou výhodou pro investice do nemovitosti v této lokalitě. Zaměstnanci těchto firem jsou Vaši budoucí nájemci. Návratnost nemovitosti v Holešovicích s může pohybovat po 4% p.a.

Nabídka nemovitostí v této lokalitě

ID objektu Lokalita Dispozice Plocha Balkon / terasa / zahrada Podlaží Parkování Sklep K nastěhování Cena
ID projektu HL.2 LokalitaJankovcova Dispozice2+kk Plocha61m2 Balkon / terasa / zahrada0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Podlaží6 ParkováníNe SklepNe K nastěhování12.09.2022 Cena8 200 000 Kč

Líbí se Vám nemovitost? Ozvěte se nám.

Ozvěte se přímo makléři

Tigran Hovakimyan

Tigran Hovakimyan

th@protsenko.cz +420 777 765 475

Kontaktní formulář

fullname: