Jsme Vaším profesionálním asistentem při nejdůležitějším nákupu ve Vašem životě - nákup nemovitostí pro sebe a následné generace Vaší rodiny. Stejně jsme připravení kvalitně pomoct i při zvýšení Vašeho kapitálu prostřednictvím takové konzervativní páky, jako je investice do nemovitostí.

 

Náš tým

Alexandr Protsenko jednatel
alexandr-protsenko

Alexandr Protsenko

jednatel

Ekonomika, politologie a sociologie, to jsou hlavní tři pilíře na základě kterých tvořím pro klienty strategický plán investic do nemovitostí. Mám za sebou bohatou, mnohaletou zkušenost v realitách. Vystudoval jsem katedru “politologii” na Univerzitě Hradec Králové a ekonomickou katedru na Coimbrské Univerzitě v Portugalsku a proto je jednou z mých nejvýznamnějších dovedností mezinárodní pohled na věc a jazyková vybavenost. Plynule mluvím česky, anglicky, rusky a francouzsky.

Veronika Pácaltová ředitelka
veronika-pacaltova

Veronika Pácaltová

ředitelka

Obory ve kterých jsem profesionál jsou psychologie a marketing. V naší společnosti mám na starosti výzkum lidské duše. Souznění a pochopení klienta je nedílnou součástí práce v realitách. Někteří klienti prostřednictvím nás dělají nejvýznamnější a největší krok ve svém životě, ať už prodávají, kupují nebo investují. Můžu se pochlubit svojí dlouholetou kariérou na manažerských pozicích v marketingu. Devět let jsem vykonávala pozici výkonné ředitelky marketingového oddělení v Mlékárně v Hlinsku a měla jsem na starosti krásnou českou značku «Tatra».

Tigran Hovakimyan Key Account Manager
tigran-hovakimyan

Tigran Hovakimyan

Key Account Manager

Komunikace, HR a prodej, tyto obory ovládám odborně. Výjimečné obchody potřebují výjimečný přístup a v tom jsem profesionál. Každý takový obchod je pro mě výzva, se kterou si rád poradím. Díky svému talentu, kterým je jevištní prezentace, věnuji se ve svém volném čase Stand Up Comedy, přistupuji ke všem obchodům s klidnou a vyrovnanou hlavou. Dva roky jsem pracoval na Malajském velvyslanectví v Praze, kde jsem měl na starosti více než pět set studentů z Malajsie. Klíčem ke spokojenosti všech je individuální přístup.

Martina Hradecká Key Account Manager
martina-hradecka

Martina Hradecká

Key Account Manager

Lidský přístup a loajalita jsou moje know how, na kterém si zakládám. Trpělivý a chápavý přístup ke klientovi je nedílnou součástí každodenního profesního života schopného makléře a já jsem v tomto ohledu v naší společnosti nenahraditelná. Bohatou profesní zkušenost jsem nabyla v oblasti obchodu a médií. Jedním z mých velkých cílů je rodina a hodnotný život mých dvou dětí, kterým se snažím ukazovat správnou životní cestu. Mým motem je: Co dáváš, to zpátky dostaneš.

 

 

Kontaktujte nás

fullname: lname: email: phone: