Jsme Vaším profesionálním asistentem při nejdůležitějším nákupu ve Vašem životě - nákup nemovitostí pro sebe a následné generace Vaší rodiny. Stejně jsme připravení kvalitně pomoct i při zvýšení Vašeho kapitálu prostřednictvím takové konzervativní páky, jako je investice do nemovitostí.

 

Náš tým

Alexandr Protsenko jednatel
alexandr-protsenko

Alexandr Protsenko

jednatel

Ekonomika, politologie a sociologie, to jsou hlavní tři pilíře na základě kterých tvořím pro klienty strategický plán investic do nemovitostí. Mám za sebou bohatou, mnohaletou zkušenost v realitách. Vystudoval jsem katedru “politologii” na Univerzitě Hradec Králové a ekonomickou katedru na Coimbrské Univerzitě v Portugalsku a proto je jednou z mých nejvýznamnějších dovedností mezinárodní pohled na věc a jazyková vybavenost. Plynule mluvím česky, anglicky, rusky a francouzsky.

Anastázie Panfilová ředitelka
anastazie-panfilova

Anastázie Panfilová

ředitelka

Mediální komunikace a politologie jsou obory, které ovládám profesionálně. Vystudovala jsem katedru politologii na římské univerzitě v Itálii a katedry mediálních studii a audiovizuální tvorby na univerzitách v Brně. Díky získaným zkušenostem během života v zahraničí, dokážu najít nestandardní řešení při vyřizování požadavků klientů. Zajistít hladký a bezproblémový obchod je mým hlavním cílem. Mou silnou stránkou je jazyková vybavenost. Kromě češtiny, plynule mluvím anglicky, italsky a ukrajinsky.

 

 

Kontaktujte nás

fname: phone: lname: